Serwis sygnalizacji – Łagiewniki

Serwis sygnalizacji – Łagiewniki

Serwis sygnalizacji

Serwis sygnalizacji przeprowadzany przez firmę EQOS przy udziale naszego fachowca i podnośnika. Miejsce awarii odcinek Drogi Krajowej nr.8 między Wrocławiem a Łagiewnikami. Małe gabaryty pojazdu umożliwiły w miarę płynny przejazd pojazdów i ograniczenie zatoru na drodze. Prace były wykonywane w tzw. „godzinach szczytu”, przy możliwie dużym natężeniu ruchu.

Ocen wpis

Wrocław ESK 2016

Wrocław ESK 2016

ESK Wrocław 2016 - montaż "drogi ducha"

Na początku stycznia tego roku odbyła się uroczystość otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Nasz sprzęt wspomagał młodego artystę z Torunia w zamontowaniu elementów sztuki, jakim był pokaz świetlny przy ul. Na Polance w obrzeżu Odry. Mimo niesprzyjającej pogody całość udała się jak należy a efekt końcowy zapierał dech w piersi, pozostało życzyć szczęścia w pozostałych festiwalach.

Ocen wpis

ozdoby świąteczne

ozdoby świąteczne

Ozdoby świąteczne - ozdabianie choinki

Tradycyjnie przed świętami należy przyozdobić choinkę. Choinki domowe bezproblemowo można ozdobić bez specjalistycznego sprzętu. Na większe okazy zawsze służy pomocą nas podnośnik. Efekt końcowy był widoczny na długo i każdego cieszył oko. Wesołych świąt. 🙂

Ocen wpis